map of latvia

AS "Latvijas valsts meži" ikvienam interesentam piedāvā izmantot veģetācijas biezības modeļa WMS servisu. Šis serviss klāj lielāko daļu Latvijas teritorijas, tas pilnībā sedz Kurzemi un Zemgali, lielāko daļu Latgales, kā arī nelielu daļu Vidzemes.

Veģetācijas biezības modelis kombinēti vizualizē mežaudzes biezību un koku augstumu. Veģetācijas biezības modeļa servisa krāsojums atbilst šādām skalām:

 LIDARThickness augstums

LIDARThickness bieziba

Veģetācijas biezības modeļa servisu ir veidojuši LVM attālās izpētes eksperti, izmantojot manuāli klasificētus Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (LĢIA) 2013. - 2016. gada aerolāzerksenēšanas datus. Līdz ko būs pieejami LĢIA aerolāzerskenēšanas dati par jaunām teritorijām, serviss tiks papildināts. Interesentus, kuri vēlās saņemt informāciju par jaunu datu un servisu pievienošanu, kā arī par servisu darbības traucējumiem, aicinām aizpildīt šeit pieejamo e-pasta formu.

Veģetācijas biezības modeļa WMS serviss:

https://lvmgeoserver.lvm.lv/geoserver/ows?service=wms&version=1.3.0&request=GetCapabilities&layer=public:CanopyThicknessLKS

Datu sagatavošanā izmantots: Digitālā zemes virsmas modeļa pamatdati © Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra, 2016. 

Visi brīvpieejas dati, to apraksti un lejupielādes pieejamas LVM GEO lapas pilnajā versijā. 

 


Piesakies jaunumiem

Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.
Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

2. līmeņa izvēlne datu sadaļā

  • Dati
  • Servisi