LVM GEO platformai otrā vieta konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2017”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīkotā konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2017” LVM GEO platforma ieguva otro vietu kategorijā “Inovatīvākais produkts”.

Konkursu “Eksporta un inovācijas balva” LIAA sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko jau trīspadsmito gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē. Konkursā tiek noteikti laureāti šādās kategorijās:

 • “Eksportspējīgākais komersants” lielo/ vidējo un mazo komercsabiedrību grupās
 • “Importa aizstājējprodukts”
 • “Inovatīvākais produkts”
 • “Rūpnieciskais dizains”
 • “Eksporta čempions”
 • Vairāk par konkursu “Eksporta un inovācijas balva 2017” var lasīt šeit

  eib2017 laureatu kopbilde copy

  Laureātu foto no konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2017” apbalvošanas ceremonijas

   

  LVM GEO Mobile saņem prestižo informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) balvu “Platīna pele 2017”

  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) 19. gadskārtējās konferences galvenā partnera SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) speciālbalvu saņēma LVM GEO Mobile lietotne. LMT prezidents Juris Binde, pasniedzot balvu, uzsvēra: “Platīna pele ir salīdzināma ar kinoindustrijas balvu – Oskaru. Tā simbolizē tradīcijas un pēctecību. Mūsu speciālbalvai izvēlējāmies uzņēmumu, kas darbojas plaši, visā valsts teritorijā, tostarp pilda inovāciju centra funkcijas.”

  LVM GEO Mobile ir Android OS un iOS paredzēta mobilā lietotne, kas nodrošina iespēju AS “Latvijas valsts meži” sadarbības partneriem saņemt ģeotelpiskus darba uzdevumus, kā arī jebkuram Latvijas iedzīvotājam orientēties dabā.

  Lietotnē pieejams plašs klāsts ar fona servisiem: ortofoto, ortofoto infrasarkanajā spektrā, satelītkarte, LVM fona karte, OpenStreetMap fona karte un zemes reljefa modelis, kas ļauj jebkuram lietotājam mazliet citādāk paskatīties uz apkārti un ieraudzīto to, kas bez ģeotelpiskajām tehnoloģijām nav redzams.

  Lietotne ir bez maksas lejupielādējama:

  iTunes

  Google Play

  Video, ko sagatavojusi Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija par LVM GEO Mobile konkursam "Platīna pele 2017" apskatāms šeit.

  Platina pele 2017

  Foto no konkursa “Platīna 2017” apbalvošanas ceremonijas

   

   

   

   

  Citi jaunumi

  26.09.2019

  LVM GEO Mobile – karšu pārlūks datorā

    No šodienas LVM GEO Mobile lietotne pieejama arī Windows 10 operētājsistēmas (OS) lietotājiem, meklējiet to Microsoft Store! Windows 10 OS atbalsts nodrošina iespēju LVM GEO Mobile...

  Lasīt vairāk
  27.08.2019

  LVM GEO Mobile jauns fona serviss

  LVM GEO Mobile lietotnē pieejams jauns mūsu veidots aerolāzerskenēšanas datu serviss – virsmas modelis (Digital Surface Model). Atšķirībā no zemes virsmas modeļa, kurā redzams zemes...

  Lasīt vairāk
  09.08.2019

  LVM GEO Mobile jauna versija ar koordināšu atbalstu

  Esam izstrādājuši jaunu LVM GEO Mobile lietotnes versiju iOS un Android lietotājiem ar būtiskiem funkcionalitātes papildinājumiem. Līdz ar jauno versiju lietotājiem pieejama vietas atrašana...

  Lasīt vairāk