Reljefa modelis

AS "Latvijas valsts meži" ikvienam interesentam piedāvā izmantot brīvpieejas zemes reljefa modeļa WMS servisu. Zemes reljefa modeli ir veidojuši LVM GEO attālās izpētes speciālisti, izmantojot manuāli klasificētus Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (LĢIA) 2013. - 2019. gada aerolāzerskenēšanas datus. 

Reljefa modeļa izveidošanai izmantots LIDAR zemes punktu mākoņa slānis ar izšķirtspēju 1 metrs, izteiksmīgākai vizualizācijai tas papildināts ar reljefa ēnojumu. Noteiktām teritorijām vai vajadzībām mūsu speciālisti piedāvā arī zemes reljefa modeļa izstrādi ar 50 cm soli.

Līdz ko būs pieejami LĢIA aerolāzerskenēšanas dati par jaunām teritorijām, serviss tiks papildināts. Interesentus, kuri vēlās saņemt informāciju par jaunu datu un servisu pievienošanu, kā arī par servisu darbības traucējumiem, aicinām aizpildīt šeit pieejamo e-pasta formu.

Zemes reljefa modeļa WMS serviss: https://lvmgeoserver.lvm.lv/geoserver/ows?service=wms&version=1.3.0&request=GetCapabilities&layer=public:ZemeLKS

Zemes reljefa modeļa WMTS serviss: https://lvmgeoserver.lvm.lv/geoserver/gwc/service/wmts 

Datu sagatavošanā izmantots: Digitālā zemes virsmas modeļa pamatdati © Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra, 2019. 

Visi brīvpieejas dati, to apraksti un lejupielādes pieejamas LVM GEO lapas pilnajā versijā. 

 


Piesakies jaunumiem

Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.
Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.

2. līmeņa izvēlne datu sadaļā

  • Dati
  • Servisi