LVM GEO ir ģeotelpiskās informācijas tehnoloģiju (ĢIT) produktu un pakalpojumu kopa, kuru izstrādā un attīsta AS “Latvijas valsts meži” ģeotelpiskās informācijas tehnoloģiju biznesa virziens. Tas ir izveidots ar mērķi piedāvāt risinājumus klientiem, kuriem nepieciešams šo tehnoloģiju nodrošinājums efektīvākai saimnieciskās darbības veikšanai un biznesa attīstībai.

Kopš 2012. gadā uzņēmums pieņēma lēmumu pilnībā atteikties no ģeotelpisko informācijas sistēmu izstrādes ārpakalpojuma, ir izdevies ne tikai izpildīt visus uzņēmuma iekšējos attīstības plānus šajā jomā, bet arī izveidot apjomīgu produktu un pakalpojumu kopu LVM GEO, kuru šobrīd varam nodrošināt ārējiem klientiem, piedāvājot izdevīgus nosacījumus. Līdz ar to tās tehnoloģiju un produktu priekšrocības, kuras līdz šim izmantoja tikai uzņēmuma iekšējie biznesa procesi, tagad ir pieejamas jebkuram interesentam. Lai nodrošinātu mūsu standartiem atbilstošu kvalitāti, pakalpojumu ilgtspēju un veiksmīgu biznesa virziena attīstību, ir izveidota atsevišķa struktūrvienība, kurā darbojas jomas profesionāļi - ģeotelpisko risinājumu izstrādātāji, analītiķi un konsultanti, telpiskās modelēšanas eksperti un attālās izpētes speciālisti.

LVM GEO produktu un pakalpojumu kopa šobrīd ietver:

  • Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izstrādi
  • Telpiskās plānošanas optimizācijas modeļu izstrādi
  • ĢIS konsultācijas un projektu vadību
  • ĢIS datu apstrādes un analīzes pakalpojumus
  • Attālās izpētes datu apstrādi un datu servisu nodrošināšanu

LVM GEO produktu un pakalpojumu kopas nozīmīgākās priekšrocības ir praksē pārbaudīti rīki un risinājumi, kuri var tikt efektīvi pielāgoti jebkura uzņēmuma vajadzībām, pieredzējusi izstrādes komanda un pilnvērtīgs nepieciešamās tehniskās infrastruktūras un programmatūras nodrošinājums.

kontakti

Vaiņodes iela 1, Rīga LV-1004, Latvija

telefona numurs

67610015

e-pasta adrese

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rekvizīti

AS “Latvijas valsts meži”

Vienotais reģ.nr. 40003466281

AS “SEB banka”, kods UNLALV2X

Konta numurs LV10UNLA0003030467544

Piesakies jaunumiem

Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.
Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.