LVM GEO ir ģeotelpiskās informācijas tehnoloģiju (ĢIT) produktu un pakalpojumu kopa, kuru izstrādā un attīsta AS “Latvijas valsts meži” ģeotelpiskās informācijas tehnoloģiju biznesa virziens. Tas ir izveidots ar mērķi piedāvāt risinājumus klientiem, kuriem nepieciešams šo tehnoloģiju nodrošinājums efektīvākai saimnieciskās darbības veikšanai un biznesa attīstībai.

Kopš 2012. gadā uzņēmums pieņēma lēmumu pilnībā atteikties no ģeotelpisko informācijas sistēmu izstrādes ārpakalpojuma, ir izdevies ne tikai izpildīt visus uzņēmuma iekšējos attīstības plānus šajā jomā, bet arī izveidot apjomīgu produktu un pakalpojumu kopu LVM GEO, kuru šobrīd varam nodrošināt ārējiem klientiem, piedāvājot izdevīgus nosacījumus. Līdz ar to tās tehnoloģiju un produktu priekšrocības, kuras līdz šim izmantoja tikai uzņēmuma iekšējie biznesa procesi, tagad ir pieejamas jebkuram interesentam. Lai nodrošinātu mūsu standartiem atbilstošu kvalitāti, pakalpojumu ilgtspēju un veiksmīgu biznesa virziena attīstību, ir izveidota atsevišķa struktūrvienība, kurā darbojas jomas profesionāļi - ģeotelpisko risinājumu izstrādātāji, analītiķi un konsultanti, telpiskās modelēšanas eksperti un attālās izpētes speciālisti.

LVM GEO produktu un pakalpojumu kopa šobrīd ietver:

  • Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izstrādi
  • Telpiskās plānošanas optimizācijas modeļu izstrādi
  • ĢIS konsultācijas un projektu vadību
  • ĢIS datu apstrādes un analīzes pakalpojumus
  • Attālās izpētes datu apstrādi un datu servisu nodrošināšanu

LVM GEO produktu un pakalpojumu kopas nozīmīgākās priekšrocības ir praksē pārbaudīti rīki un risinājumi, kuri var tikt efektīvi pielāgoti jebkura uzņēmuma vajadzībām, pieredzējusi izstrādes komanda un pilnvērtīgs nepieciešamās tehniskās infrastruktūras un programmatūras nodrošinājums.

kontakti

Vaiņodes iela 1, Rīga LV-1004, Latvija

telefona numurs

67610015

e-pasta adrese

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rekvizīti

AS “Latvijas valsts meži”

Vienotais reģ.nr. 40003466281

AS “SEB banka”, kods UNLALV2X

Konta numurs LV10UNLA0003030467544

Klienti

Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi

"Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" (ZMNĪ) veicam meliorācijas kadastra informācijas sistēmas infrastruktūras sakārtošanu un sistēmas pastāvīgos uzturēšanas darbus

Skogsutveckling Syd AB (SUSAB)

Uzņēmuma Skogsutveckling Syd AB (SUSAB) Latvijas filiālei esam ieviesuši LVM GEO platformu - LVM GEO Web un  LVM GEO Sync. Veicam sistēmas uzturēšanu, izmaiņu pieprasījumu izstrādi un ieviešanu.

LVM GEO Harvest

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) mežizstrādes pakalpojumu sniedzējiem piedāvā iespēju izmantot LVM GEO platformas moduli LVM GEO Harvest, kas paredzēts LVM un LVM pakalpojumu sniedzēju datu apmaiņas nodrošināšanai un pakalpojumu sniedzēju saimnieciskās darbības atbalstam. Moduli pašreiz izmanto SIA ASP Pluss, SIA Rairu un SIA Niedrāji MR.

Taku skrējienu seriāls "Stirnu buks"

Izstrādājam pārlūka un mobilās karšu lietotnes taku seriāla "Strinu buks" posmiem. "Stirnu buka" karšu pārlūka lietotne pieejama https://stirnubuks.lvm.lv/, savukārt mobilajā telefonā trases pieejamas Google Play vai App Store lejupielādējot lietotni LVM GEO Mobile un distanču failus meklējot "Stirnu buka" mājaslapā http://www.stirnubuks.lv/

Pārtikas un veterinārais dienests

Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD) sniedzam ģeotelpisko datu apstrādes un analīzes pakalpojumus, kas dienestam ir nepieciešami ikdienas uzdevumu veikšanai, piemēram, Āfrikas cūku mēra ierobežošanas un kontroles pasākumu īstenošanai.

SIA "Sodra Latvia"

Uzņēmumam SIA "Sodra Latvia" veicam LVM GEO platformas uzstādīšanu, pielāgošanu un integrāciju ar uzņēmuma vadības sistēmu, nodrošinot vienotu risinājumu meža apsaimniekošanas procesu atbalstam

AS "Latvijas valsts meži"

LVM GEO komanda izstrādā un uztur visas AS "Latvijas valsts meži" (LVM) ģeotelpiskās informācijas tehnoloģijas (ĢIT). LVM GEO nodrošinātie produkti un pakalpojumi ir neaizstājams visu LVM biznesa procesu un plānošanas līmeņu atbalsts, savukārt LVM GEO platforma ir kļuvusi par stratēģiski nozīmīgu informācijas sistēmām uzņēmumā. LVM ir izstrādāti un ieviesti visi LVM GEO piedāvātie produkti un pakalpojumi, līdz ar to tie tiek pastāvīgi attīstīti un pilnveidoti atbilstoši biznesa procesu vajadzībām. LVM GEO produktu loma uzņēmumā ļauj arī mūsu klientiem būt pārliecinātiem par šī produkta ilgtspēju un pastāvīgu attīstību.

Dabas aizsardzības pārvalde

LVM GEO komanda ir izstrādājusi Dabas aizsardzības pārvaldes dabas datu pārvaldības sistēmas "Ozols" Eiropas Savienības biotopu anketu ievades sadaļu, kura ietver 16 dažādu biotopu anketu ievades formas un pārskatus datu analīzei.

SIA "VMF Latvia"

Izstrādājam kokmateriālu uzmērīšanas risinājumus attālinātai, pēc fotogrāfiju apstrādes paņēmiena, kokmateriālu uzmērīšanai un kvalitātes noteikšanai SIA "VMF LATVIA". Uzņēmums vēlas attīstīt attēlu apstrādes tehnoloģijas apaļo kokmateriālu uzmērīšanā

 

MPKS "Mežsaimnieks"

Ieviešam LVM GEO platformu meža pakalpojumu kooperatīvai sabiedrībai "Mežsaimnieks" meža apsaimniekošanas procesu atbalstam. Kooperatīvam tiek ieviesti LVM GEO platformas moduļi LVM GEO Database, LVM GEO Web, LVM GEO Mobile un LVM GEO Sync. Būtiska risinājuma sastāvdaļa ir integrācija ar Valsts meža dienesta uzturēto Meža valsts reģistra ĢIS sistēmu, kas nodrošina automātisku meža nogabalu datu sinhronizāciju.