Izsludināta 2018. gada Latvijas ģeotelpisko informācijas tehnoloģiju konference, kas norisināsies šī gada 7. decembrī, kā arī pieejamas 2017. gada prezentācijas video un PDF formātā. Aicinām visus interesentus rezervēt 7. decembri dalībai konferencē!

Pagājušā gada noslēgumā norisinājās pirmā Latvijas ģeotelpisko informācijas tehnoloģiju konference, kas pulcēja gandrīz 300 ģeotelpisko informācijas tehnoloģiju nozares interesentu un profesionāļu. Tik plaša un visu nozari aptveroša konference Latvijā līdz šim nebija notikusi un organizatori saņēma pozitīvas atsauksmes no dalībniekiem, ka tā ir ļāvusi ne tikai uzzināt par aktualitātēm nozarē no prezentētājiem, bet arī satikties ar kolēģiem un sadarbības partneriem neoficiālā gaisotnē un apmainīties ar noderīgu informāciju.

Latvijas ģeotelpisko informācijas tehnoloģiju konferencē 2017. gada 8. decembrī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrā visas dienas garumā divās sesijās uzstājās 23 Latvijas un ārvalstu runātāji. Tā kā šī bija pirmā konference, tad prezentācijas galvenokārt aptvēra plašas tēmas un ieskicēja kopējās nozares tendences – ģeotelpisko datu pieejamības un izmantošanas jautājumus, starptautiskus un starpnozaru projektus, kā arī sabiedrības un speciālistu izglītošanas iespējas un nozīmi nozares attīstībā. Ar konferences programmu un runātājiem var iepazīties konferences mājaslapā https://www.gitkonf2017.lv/. Tiem, kuriem neizdevās klātienē piedalīties konferencē vai vērot to tiešraidē, ir iespēja noskatīties video ierakstus ar visām prezentācijām Latvijas ĢIS biedrības Youtube kanālā vai iepazīties ar prezentācijām PDF formātā.

LVM GEO prezentācijas Latvijas ģeotelpisko informāciju tehnoloģiju konferencē:

Konferences organizētāji jau ir izsludinājuši nākamo Latvijas ģeotelpisko informācijas tehnoloģiju konferenci, kas norisināsies 2018. gada 7. decembrī. Paredzēts, ka šī gada konferencē uzstāsies vēl vairāk ārvalstu viesu, sniedzot plašāku ieskatu par Eiropas un pasaules tendencēm nozarē, kā arī viena no paralēlajām sesijām būs veltīta specifiskiem tehnoloģiju risinājumiem un praktiskas ievirzes prezentācijām.

Konferenci organizē Latvijas ĢIS biedrība sadarbībā ar SIA “Autentica”,  SIA “Karšu izdevniecība Jāņa sēta”, AS “Latvijas valsts meži” un SIA “Mikrokods”, to atbalsta Latvijas Universitāte. Arī citi nozares pārstāvji ir aicināti iesaistīties Latvijas ĢIS biedrībā un atbalstīt nozares attīstību, kā arī šādu pasākumu norisi.

Citi jaunumi

08.01.2019

LVM GEO Mobile pieejami dati no nozīmīgākajiem ģeotelpisko datu radītājiem valstī

No šodienas ir pieejama jauna LVM GEO Mobile lietotnes versija Android un iOS lietotājiem. Līdz ar jauno versiju lietotājiem mobilajās ierīcēs tiešsaistē pieejams VZD kadastrs, LAD lauku...

Lasīt vairāk
04.12.2018

Rīgā pulcēsies ģeotelpiskās informācijas profesionāļi no Latvijas un ārvalstīm

Šo piektdien, 7. decembrī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrā norisināsies Latvijas ģeotelpisko informācijas tehnoloģiju (ĢIT) konference 2018, kurā pulcēsies profesionāļi,...

Lasīt vairāk
05.11.2018

Meklējam attālās izpētes speciālistu (Atradām!)

  AS “Latvijas valsts meži” IT izstrādes komanda aicina darbā attālās izpētes speciālistu/-i   Nepieciešamās prasmes: pieredze darbā ar attālās izpētes programmatūru...

Lasīt vairāk