29. septembrī Jelgavā, pulcējot vairāk nekā pussimtu interesentu, aizvadīta pirmā LVM GEO klientu diena. Lielākā daļa LVM GEO platformas risinājumu lietotāju ir tieši meža nozares klienti, tāpēc pirmā klientu diena tika veltīta tēmai “Risinājumi mežizstrādes plānošanas un koksnes plūsmas atbalstam”. Tā kā ikdienā ar saviem klientiem visbiežāk komunicējam un dažādus jautājumus risinām attālināti, šī bija lieliska iespēja satikties klātienē. Šo iespēju atzinīgi novērtēja arī mūsu klienti, kas, lai gan ikdienā savstarpēji konkurē, saskaras ar līdzīgām problēmām un izaicinājumiem, kuru risinājumam lieti noder praktiskas pieredzes un iedvesmas stāsti. Tāpat tika novērtēta iespēja apspriest nozari vienojošas aktualitātes.

Tikšanās laikā klātesošajiem tika piedāvāti pieci stāsti.

Ivars Kalmuks no SIA “Koksnes plūsmas datu centrs” stāstīja par vienotu pieeju koksnes plūsmas informācijas apritē, akcentējot mērķi kādam centrs ir radīts un kādus pakalpojumus tas nodrošina.
Ints Rudzītis no Valsts meža dienesta vēstīja par dienesta aktualitātēm, tai skaitā Meža valsts reģistra meža datu atvēršanu.
Aldis Deglis no Sodra grupas iepazīstināja ar Sodra grupas pieredzi un izaicinājumiem, mežistrādes plānošanā izmantojot LVM GEO risinājumus. Vairāku gadu laikā LVM GEO platforma uzņēmumā no vienkāršas ģeogrāfiskās informācijas sistēmas ir izaugusi par komplicētas vajadzības risinošu instrumentu, kas pielāgots, balstoties uz uzņēmuma detalizētākajām vajadzībām un biznesa procesu niansēm.
Rolands Rihters no LVM GEO iezīmēja LVM GEO risinājumu iespējām un nākotnes izstrādēm, piemēram, specifiskām mobilajām lietotnēm koksnes plūsmas izsekojamībai dažādos posmos – LVM GEO Timber lietotni forvarderu operatoriem un LVM GEO TimberTruck lietotni kokvedēju šoferiem darba uzdevumu un transportēšanas darba uzdevumu saņemšanai, kokvedēja atskaitei, elektroniskās pavadzīmes nodrošināšanai un piegādes fakta reģistrēšanai.
Raimonds Šulcs no LVM iepazīstināja ar LVM loģistikas izaicinājumiem, procesu sarežģītību un neskaitāmo mainīgo apstākļu kopumu, kas ikreiz jāņem vērā, plānojot loģistikas darba uzdevumus, kā arī iezīmēja soļus šo procesu optimizācijai un efektivizācijai.

Pēc aizvadītās tikšanās saņemtās dalībnieku atsauksmes apliecina, ka pieredzes apmaiņa un nozares kolēģu satikšana bijusi ļoti noderīga un ka šādas tikšanās reizes, aplūkojot dažādus aktuālus tematus, būtu nepieciešams rīkot arī turpmāk. Vienlaikus jāatzīmē, ka LVM GEO platformas risinājumi nodrošina ne tikai mežu nozares klientu vajadzības, bet tiek izmantoti arī citās nozarēs.

Ja arī jūs redzat, ka LVM GEO platformas produkti un risinājumi var būt noderīgs atbalsts jūsu uzņēmuma vai organizācijas biznesa procesu atbalstam, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Citi jaunumi

14.11.2023

Projekts “Mobilās lietotnes un lietojumprogrammu saskarņu izstrāde koksnes plūsmas datu aprites nodrošināšanai no krautuves līdz piegādes vietai”

AS "Latvijas valsts meži" kā vadošais partneris kopā ar sadarbības partneriem īsteno projektu “Mobilās lietotnes un lietojumprogrammu saskarņu izstrāde koksnes plūsmas datu aprites...

Lasīt vairāk
13.06.2023

Aicinām pievienoties komandai attālās izpētes speciālistu/ -i

Aicinām pievienoties LVM GEO izstrādes komandai attālās izpētes speciālistu/-i  Nepieciešamās prasmes pieredze darbā ar attālās izpētes datu apstrādi un programmatūru pieredze...

Lasīt vairāk
06.04.2023

LVM GEO servisi Web Map Tile Service (WMTS) formātā

Lai nodrošinātu rastra servisu ātrāku darbību un labāku servera veiktspēju, esam radījuši WMTS servisus, kas lietotājam atgriež iepriekš sagatavotu karšu attēlu salikumus. Šie servisi...

Lasīt vairāk

Piesakies jaunumiem

Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.
Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.