AS "Latvijas valsts meži" kā vadošais partneris kopā ar sadarbības partneriem īsteno projektu “Mobilās lietotnes un lietojumprogrammu saskarņu izstrāde koksnes plūsmas datu aprites nodrošināšanai no krautuves līdz piegādes vietai”.

Projekta nosaukums: “Mobilās lietotnes un lietojumprogrammu saskarņu izstrāde koksnes plūsmas datu aprites nodrošināšanai no krautuves līdz piegādes vietai”

Projekta nr. 23-00-A01612-000001

Projekta īstenošanā iesaistītie sadarbības partneri:

AS "Latvijas valsts meži"
SIA "Sodra mežs"
Meža pētīšanas stacija
SIA "Greyton"
Skogsutveckling Syd AB Latvijas filiāle
Mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Mežsaimnieks”
SIA "SCA Phoenix AM Latvia"

Projekta īstenošanas laiks: 06/2023 – 11/2024

Projekta mērķis: Izstrādāt un projekta izpildes laikā ieviest digitālu rīku (mobilo lietotni) un lietojumprogrammu saskarnes (API), kas nodrošina koksnes plūsmas datu apriti, izsekojamību un uzraudzību no meža īpašnieka vai apsaimniekotāja ieplānotā transportēšanas darba uzdevuma no krautuves līdz piegādes vietai, nodrošinot nozares digitalizācijas attīstību (nepieciešamos datus e-pavadzīmes nodrošināšanai), ātrāku, standartizētu datu apriti un vienotu datu aprites rīku meža īpašniekiem un pārvadātājiem. Projekta gaitā plānots nodrošināt pilnas datu aprites testēšanu (no transportēšanas darba uzdevuma līdz piegādes faktam piegādes vietā) vismaz trīs uzņēmumu biznesa procesos.

Projekta rezultāts: Izstrādāta autorizēta mobilā lietotne (izmantošanai tiešsaistē un bezsaistē), kura nodrošina pārvadātājiem un kokvedēju šoferiem transportēšanas darba uzdevumu (TDU) saņemšanu, kokvedēja atskaites (KVA) ievadi (kravā iekrauto koksnes sortimentu uzskaitei), piegādes fakta (PF) reģistrēšanu.

Kopējais finansējums pasākumam visiem projekta partneriem kopā ir
280 000,00 EUR.

Projekta īstenošanu atbalsta Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm.

Citi jaunumi

13.06.2023

Aicinām pievienoties komandai attālās izpētes speciālistu/ -i

Aicinām pievienoties LVM GEO izstrādes komandai attālās izpētes speciālistu/-i  Nepieciešamās prasmes pieredze darbā ar attālās izpētes datu apstrādi un programmatūru pieredze...

Lasīt vairāk
06.04.2023

LVM GEO servisi Web Map Tile Service (WMTS) formātā

Lai nodrošinātu rastra servisu ātrāku darbību un labāku servera veiktspēju, esam radījuši WMTS servisus, kas lietotājam atgriež iepriekš sagatavotu karšu attēlu salikumus. Šie servisi...

Lasīt vairāk
11.01.2023

Aicinām pievienoties komandai vecāko Python programmētāju

Aicinām pievienoties LVM GEO izstrādes komandai Vecāko Python programmētāju   Nepieciešamās prasmes labas zināšanas Python programmēšanas valodā pieredze darbā ar datu apstrādi...

Lasīt vairāk

Piesakies jaunumiem

Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.
Piesakies un saņem paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi par jaunām datu kopām un servisiem.